Profesjonalny fotograf
 ślubny z miasta Łódź z nowoczesnym podejściem ✔

Kreatywna fotografia i zawodowe doświadczenie owocują w ponadczasowe kadry.

Mój styl pracy to indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki czemu otrzymujesz szybko zrealizowane oryginalne zdjęcia z przygotowań, ślubu, wesela i sesji ślubnej plenerowej 😍

 

Zdjęcia ze ślubu i wesela
 podejście reporterskie, które wynika z bardzo dużego warsztatu zapewnia kolekcję niepozowanych, najważniejszych momentów, 💎 które poruszają swą szczerością. Wyczulony na subtelne aspekty Waszego wesela i ślubu – od dekoracji sali po najcenniejsze chwile – uchwycam ich unikatowy charakter. Powstają kadry, które zostają w pamięci na lata. 📷 To nowoczeny reportaż ślubny łódź.
• fotografia ślubna łódź to przede wszystkim pamiątka dla Was na lata, dlatego zawsze gwarantuję podczas wesela zdjęcia grupowe wszystkich gości oraz zdjęcia indywidualne z parą młodą


Sesja ślubna w plenerze
• niepozowane portrety, które powstają dzięki luźnej atmosferze. 😄 Owocuje to w kolekcję naturalnie pięknych i nieprzekłamanych fotografii, na których po prostu jesteście sobą. Taka sesja poślubna plenerowa łódź to przygoda, a Wasze zdjęcia – oryginalna pamiątka pełna pozytywnych wspomnień.😍 Sesja zwykle zajmuje od 1 do 2 godzin i możemy ją wykonać w dwóch lokalizacjach co zapewnia urokliwe i różnorodne ujęcia.
• po rezerwacji terminu udostępniam mapę z miejscami na sesję ślubną w plenerze łódź i okolice 🗺

 

Najbardziej lubię w swojej pracy, kiedy ujęcia stają się dla pary młodej i gości pamiątką na całe życie. ☀

Zajmuję się fotografią od 14lat i fotografia ślubna jest owocem wieloletnich doświadczeń 🥇, gdzie szczere fotografowanie par młodych zajmuje dla mnie szczególne miejsce.

fotograf ślubny paweł burchardt
Kontakt